Kolejny turniej halowy, rocznik 99.

14 lutego rozegrano kolejny turniej halowy o mistrzostwo naszego powiatu. Tym razem, do rywalizacji przystąpiły roczniki 1999 i młodsi. Zawody rozegrane zostały w Świętnie. W rozgrywkach wzięły udział po dwie ekipy z Kębłowa i Wolsztyna, a także po jednej ze Świętna, Obry i Kopanicy. Poniżej wyniki:

Grupa A:                                                                           Grupa B:

Dąb Kębłowo I - Znicz Obra - 2:0                                         Dąb Kębłowo II - Leśnik Świętno - 4:1

Dąb Kębłowo I - MUKS Wolsztyn II - 0:0                              Dąb Kębłowo II - MUKS Wolsztyn I - 1:2

Dąb Kębłowo I - Karpik Kopanica - 1:0

Po rywalizacji grupowej, gdzie nasze drużyny zajęły pierwsze miejsca, od razu awansowały do finału. Drużyna starsza wygrała po rzutach karnych (2:1), zaś młodsza musiała obejść się smakiem. O trzecie miejsce zagrała druga drużyna z Wolsztyna i ze Świętna (4:1).