Ostatni sparing przed ligą!

Dnia 14.03 (tj.sobota) rozegraliśmy ostatni sparing przed ligą z występującym w klasie okręgowej Sokołem Kaszczor. Mimo trudnych warunków na boisku obie drużyny mecz zaczęły od spokojnego rozgrywania piłki w defensywnie, lecz z upływem czasu mogliśmy oglądać coraz to odważniejsze ataki jednego i drugiego zespołu. Ataki rywali skutecznie rozbijała nasza obrona, lub dobrymi i pewnymi interwencjami popisywał się nasz bramkarz Arian Krysmann. Bezbramkowy wynik nie uległ zmianie i remisem zakończyliśmy pierwszą połowę. Na drugą odsłonę spotkania trener wprowadził na boisko nowe siły ofensywne i z pełnym  optymizmem ruszyliśmy w bój. Liczne ataki naszej drużyny przerywali obrońcy Sokołu, robili to nieco w zabroniony sposób przez co próbowaliśmy także swoich sił ze stałych fragmentów. Jeden z nich okazał się dla naszego rywala zabójczy. Przepięknym strzałem z 18 metrów popisał się nasz kapitan Marcin Korbas. Piłka po uderzeniu w poprzeczkę przekroczyła linię bramkową i wylądowała w siatce. Próbowaliśmy pójść za ciosem, lecz brakowało nieco szczęścia i skuteczności. Blisko zdobycia gola był Marcin Rogoziński, którego strzał minimalnie minął okienko bramki. Pozostałe nasze ataki skutecznie odpierał bramkarz Kaszczoru. Nieskuteczne krycie przy rzucie wolnym skutecznie wykorzystali rywale i doprowadzili do remisu. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1 i z pełnym optymizmem czekamy na derbowe spotkanie z Sokołem Wroniawy! Zapraszamy wszystkich kibiców do Wroniaw, mecz odbędzie się w niedziele 22 marca o godzinie 13!!